Kariera

Jeżeli jesteś osobą lubiącą wyzwania i posiadającą umiejętności związane z produkcją, remontem lub montażem konstrukcji stalowych to zapraszamy do podjęcia współpracy.
Zapraszamy również osoby chętne na staże i praktyki.

Przełącz ofertę pracy:

Aplikacje wraz z klauzulą o udostępnieniu danych osobowych prosimy przesyłać poprzez wypełnienie ankiety znajdującej się pod następującym linkiem:

Informacja dla osób, które złożyły w Chemont sp. z o.o. dokumenty aplikacyjne do pracy

Zgodnie z art. 5 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), Chemont sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu przy ul. Chemików 1 (dalej „Chemont”) – jako administrator danych osobowych – informuje, że Pani/Pana dane osobowe, zawarte w doręczonych do Firmy (w tym przesłane na adres e – mail) dokumentach aplikacyjnych, bez związku z prowadzonymi naborami na konkretne stanowisko, będą przechowywane przez okres maksymalnie 12 miesięcy, licząc od miesiąca w którym zostały złożone.

Po tym okresie wymienione wyżej dane osobowe zostaną usunięte, z wyjątkiem przypadku, gdy na podstawie Pani/Pana zgody, przedmiotowe dane zostaną wykorzystane do konkretnej rekrutacji w Firmie. Przedmiotowe dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Posiada Pani/Pan: prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej (32-600 Oświęcim, ul. Chemików 1) lub elektronicznej na adres mailowy: chemont@chemont.pl

Koordynator robót mechaniczno – montażowych, kierownik projektu

Miejsce pracy: Oświęcim

Zadania:

    • Przygotowanie oraz bezpośredni nadzór nad wykonawstwem prac w zakresie:
      – właściwej technologii prowadzenia prac i stosowanych rozwiązań w pracach montażowych
      – optymalizacji kosztów prowadzonych prac, oceny ryzyka
      – tworzenia budżetu,
      – prowadzenia dokumentacji projektowej i poprojektowej
      – alokacji i zarządzania zespołami wykonawczymi, podwykonawczymi
      – bieżącego rozwiązywania problemów
    • Opracowywanie ofert w zakresie proponowanych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, kalkulacja kosztów
    • Planowanie i terminowe składanie zapotrzebowania na zasoby (zespoły wykonawcze, materiały, usługi)

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn)
    • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów technicznych
    • Umiejętność kierowania zespołem ludzi, samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, zdolności organizacyjne
    • Praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania prac montażowych w branży przemysłowej będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość MS Office
    • Gotowość do delegacji

Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie jednozmianowym
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dofinansowanie kursów i szkoleń
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach

Chemont to:

  • Doświadczenie

    70 lat doświadczenia w budowie aparatury i urządzeń dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, energetycznego

  • Technologia

    Posiadamy własne biuro projektowe, zespół technologów i mechaników którzy cały czas dbają o rozwój i optymalizacje wytwarzanych urządzeń

  • Rozwój

    Nasz zespół inżynieryjny cały czas rośnie w siłę pod względem osobowym jak również wyposażenia sprzętowego i programowego, aby sprostać wymaganiom klientów

  • Jakość

    Posiadamy własny zespół kontroli Jakości, aby nasze produkty były zawsze na najwyższym poziomie

  • Wiedza

    Posiadamy ogromne doświadczenie dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze pracowniczej i cały czas pracujemy, aby wiedzę tę pogłębiać jak również przekazywać kolejnym pokoleniom inżynierów.

  • Etyka

    Przejrzystość i etyka w działaniu oraz wspólna pomoc potrzebującym

szybki kontakt

  • Adres firmy

    Chemont Sp. z o.o.
    ul. Unii Europejskiej 53,
    32-600 Oświęcim

    tel. +48 663 429 065

    Dane rejestrowe:
    SAD REJONOWY DLA KRAKOWA-SRÓDMIESCIA W KRAKOWIE , XII WYDZIAŁ GO-SPODARCZY
    KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO
    KRS: 0000226043
    Kapitał zakładowy: 6 353 900,00 ZŁ

    NIP: 5492212212
    REGON: 356909795